KONST / Litografier / Färglitografi 17515179
nr 1751 5179
Färglitografi
efter G Braque, ej signerad, numrerad 33/100. Färglitografi, bildmått: 67x29 cm, yttermått inklusive ram: 78x44
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 december 2025
kl 18:16:06
14/12 13:06:06
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor